Pousada Encantos Da Serra
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gasten van het comfortabele Pousada Encantos Da Serra Bom Jardim da Serra hotel kunnen gemakkelijk Barrinha Falls, gelegen op 8 minuten lopen verderop, bereiken. Deze herberg beschikt ook over een privéparkeerplaats.
Dit hotel in Bom Jardim da Serra biedt een eersteklas locatie op circa 500 meter van het Windpark Bom Jardim da Serra. Deze accommodatie is op 10 minuten lopen van het centrum van Bom Jardim da Serra gelegen.
De allergievrije kamers in Pousada Encantos Da Serra Bom Jardim da Serra zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning. De kamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche in de badkamers. De geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. Er zijn een bidet, een inloopdouche en een apart toilet in de privébadkamers.
In de buurt zijn restaurants, waaronder Restaurante E Churrascaria Sassa, dat op in de buurt van dit hotel ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja de Nossa Senhora do Perpétuo Socorro1000 m
- Mirante da Serra do Rio do Rastro950 m
- Parque Eolico de Bom Jardim da Serra1000 m
- Tribo da Serra Ecoturismo2,2 km
- Barrinha Falls900 m
- Cascata do Pirata1000 m
- Cascata da Barrinha3,6 km
- Canion do Funil1000 m
- Luchthavens
- Luchthaven Diomício Freitas/Forquilhinha86 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Toegangssleutel
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Gratis toiletartikelen
- Elektrische dekens
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Encantos Da Serra hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Encantos Da Serra hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Encantos Da Serra hotel?
Diomício Freitas/Forquilhinha luchthaven en Pousada Encantos Da Serra hotel zijn gescheiden door een 90 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Encantos Da Serra hotel?
Klanten van Pousada Encantos Da Serra hotel moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Encantos Da Serra hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Encantos Da Serra hotel is $61. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Kan ik gratis internetten in dit hotel in Bom Jardim da Serra?
Ja, bij dit hotel in Bom Jardim da Serra wordt Wi-Fi gratis aangeboden.